Spider-Man

Puzzle stworzone zostały specjalnie z myślą o dzieciach powyżej 4 roku życia. Po ułożeniu otrzymamy cztery obrazki różnej wielkości. Zestaw doskonale spełnia oczekiwania rodzeństwa - każdy ułoży swój ulubiony obrazek nawet w tym samym czasie. Do ułożenia obrazki o wymiarach: 28,5x20cm.Obrazek umieszczony na układance przedstawia bohaterów Spider-mana i pozostałe postacie filmu opartego na kultowym komiksie.

Gra przeznaczona dla co najmniej 1 osoby od 4 lat

Źródło: www.archiwum.allegro.pl