Śniadanko

Dziecko ma do dyspozycji: bułkę, kromki chleba, plasterki sera i jajka oraz wiele kolorowych warzyw. Może bawić się w przygotowywanie śniadanka dla siebie i dla innych domowników. Tworząc smaczne, zdrowe kanapki ćwiczy nowe słowa i uczy się określać kolory oraz położenie poszczególnych elementów. Gra pozostawia również przestrzeń do dialogu na temat zasad zdrowego odżywiania i budowania dobrych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat.

Gra przeznaczona dla co najmniej 1 osoby od 2 lat

Źródło: www.sklep.granna.pl