Scotland Yard: Hunting Mister X

Scotland Yard szuka Mistera X. Czy detektywi wpadną na jego ślad w Londynie nocą? Mister X próbuje pozbyć się osób, które go śledzą. Ucieka taksówką, autobusem lub metrem. Tylko najmądrzejszemu detektywowi uda się go złapać. Mister X do samego końca próbuje zbiec osobom śledzącym go i zatuszować swoje miejsce pobytu. Detektywi natomiast starają się odszyfrować posunięcia Mistera X i precyzyjnie go wyśledzić.

Gra przeznaczona dla 2-6 osób od 8 lat

Źródło: www.empik.com