Potwory. Zabawa w chowanego

Czy potwory schowały się pod łóżkiem? Wybierz jedno z 60 zadań dostępnych w książeczce. Użyj 4 elementów układanki, aby ukryć wszystkie potwory, poza tymi ukazanymi w wyzwaniu. Uważaj! To nie zawsze jest takie proste. Istnieje tylko jedno prawidłowe rozwiązanie zadania. Dzięki kompaktowej formie gry, mali pogromcy potworów mogą w nią grać dosłownie wszędzie! Zachęć dziecko do wspólnej zabawy i obserwuj, jak rozwija się jego wyobraźnia przestrzenna i wyostrza koncentracja.

Gra przeznaczona dla co najmniej 1 osoby od 6 lat

Źródło: www.taniaksiazka.pl