Kaszebscze Memos

Zestaw edukacyjnych gier pamięciowych wspomagających naukę języka kaszubskiego, przygotowany we współpracy ze Zrzeszeniem Kaszubsko-Pomorskim. W zestawie cztery barwnie ilustrowane gry memos. Każda gra zawiera kartoniki o różnym kształcie. Na parę składają się takie same obrazki z podpisami w języku polskim i kaszubskim. W trakcie rozgrywki gracze czytając lub słuchając nazw przedmiotów, zwierząt i postaci przedstawionych na obrazkach, utrwalają słownictwo języka kaszubskiego.

Gra przeznaczona dla co najmniej 1 osoby od 3 lat

Źródło: www.kaszubskaksiazka.pl