Dni tygodnia

Utworzono: 15-04-2011
Dni tygodnia grafika

To znakomita gra dla najmłodszych i całej rodziny. W trakcie gry wykorzystuje się wiele atrakcyjnych rekwizytów. Gracze poruszają się pionkami po polach oznaczających dni tygodnia. Kto dotrze pierwszy do pola pośrodku planszy, ten wygrywa. Dzieci w trakcie gry uczą się nie tylko nazw dni tygodnia, ale również ogólnej orientacji w czasie, przyswajając sobie zwroty podane na kartach - np. "poniedziałek poprzedniego tygodnia", "za dwa dni", "środa następnego tygodnia" itp. Gra doskonale łączy świetną zabawę z nauką.To znakomita gra dla najmłodszych i całej rodziny. W trakcie gry wykorzystuje się wiele atrakcyjnych rekwizytów. Gracze poruszają się pionkami po polach oznaczających dni tygodnia. Kto dotrze pierwszy do pola po środku planszy, ten wygrywa.

Gra przeznaczona dla 2-4 osób od 5 lat.

Źródło: www.rebel.pl

Sprawdź dostępność w katalogu