5 LAT MŁODSZA W 5 TYGODNI

5 LAT MŁODSZA W 5 TYGODNI

Chciałabyś wiedzieć w jaki sposób cofnąć czas, aby Twoje ciało znów znalazło się w doskonałej formie? Pragniesz pozbyć się toksyn, przebarwień skóry, zmarszczek i dodatkowych kilogramów? Agnieszka Mielczarek stworzyła książkę, dzięki której odzyskasz pozytywną energię, wzmocnisz swój organizm, zaczniesz także cieszyć się życiem i doskonałym wyglądem. Dzięki odpowiednio skomponowanej diecie, bogatej w warzywa i owoce, regularnie stosowanym ćwiczeniom oraz trickom które przygotowała dla Ciebie autorka nie tylko odmłodzisz swój organizm, ale również zyskasz mnóstwo pozytywnej energii. Rośliny zawierają cenne związki chemiczne, które doskonale neutralizują wolne rodniki w naszym ciele, ich nadmiar prowadzi bowiem do szeregu schorzeń, chorób i starzenia się naszego organizmu, nasza cera staje się wówczas przesuszona, pozbawiona blasku i elastyczności, włosy stają się cienkie i łamliwe, na naszej twarzy pojawia się również więcej zmarszczek, aby do tego nie dopuścić powinniśmy wzmocnić nasz układ odpornościowy naturalną dietą, zadbać o odpowiednie ćwiczenia fizyczne, a także pozbyć się chemicznych kosmetyków z naszej łazienki.

 

„5 lat młodsza w 5 tygodni” to niezwykle przydatny i inspirujący poradnik autorstwa Agnieszki Mielczarek. Autorka zawarła w nim cenne porady i wskazówki, dzięki którym odzyskasz młody wygląd oraz doskonałe samopoczucie. W książce znajdziesz między innymi 25 zdrowych przepisów na roślinne dania, tabele wartościowych produktów czy notesu przeznaczonego do ćwiczeń. 256 stronicowa, bogato ilustrowana pozycja w solidnej, twardej oprawie została wydana nakładem wydawnictwa „Edipresse Polska”.

 

Pięć tygodni to niewiele. Jeśli zaufasz mi i zainwestujesz ten czas w swój umysł, dietę, zdrowie, ciało i skórę - obiecuję, że zobaczysz w lustrze, jak czas się cofa.

- Agnieszka Mielczarek, autorka

 

Źródło: www.taniaksiazka.pl

Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku