Warsztaty zdobienia toreb

Wszystkich tych, którzy niezależnie od wieku, lubią się wyróżniać i własnoręcznie tworzyć modne dodatki, Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na warsztaty zdobienia toreb.  Będzie można zaprojektować i ozdobić bawełniane torby na ramię. Będzie to okazja, aby puścić wodze fantazji i wykazać się kreatywnością, ale przede wszystkim będzie to okazja do miłego spędzenia wolnego czasu. Torby z tkaniny, ozdobione różnorodnymi hasłami i wzorami noszą i młodsi, i starsi.

Do dyspozycji będą bawełniane torby, farby i flamastry do malowania na tkaninach oraz różnorodne szablony. Do wyboru będą szablony ze wzorami geometrycznymi, roślinnymi i zwierzęcymi. Pod okiem instruktora uczestnicy warsztatów będą mogli zaprojektować wzór na torbie, a potem je pomalować. Jedynym ograniczeniem będzie fantazja.

Zapraszamy już w najbliższy wtorek o godzinie 16:00 do Biblioteki Miejskiej na warsztaty w trakcie których będzie można zaprojektować i własnoręcznie pomalować bawełniane torby. Koszt udziału w warsztatach – 12 zł. Zapisy w sekretariacie do 6 czerwca, e-mailem mbp@biblioteka.lebork.pl lub telefonicznie 59 8622307.

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku