Spotkanie autorskie z Anną Kaźmierak

24 listopada będziemy gościć dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 8 i Nr 1 w Lęborku oraz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Siemirowicach. Odwiedzi nas Pani Anna Kaźmierak - autorka Najlepszej Graficznej Książki Roku 2020 Polskiej Sekcji IBBY „Turonie, żandary, herody. Wiejska maskarada.” Ilustratorka i graficzka, absolwentka projektowania graficznego i edukacji artystycznej na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Od kilku lat zgłębia kulturę tradycyjną polskiej wsi. Łączy swoje pasje tworząc etnograficzne książki dla dzieci.

Spotkania są realizowane w ramach projektu "Błękitny szlak" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Grafika 1: Spotkanie autorskie z Anną Kaźmierak