O matko! - Spotkanie z Renatą Suchodolską, autorką książki

Grafika : O matko! - Spotkanie z Renatą Suchodolską, autorką książki

Wyjątkowy Dzień Matki z wyjątkową książką "O matko!". Książkę z dedykacją i autografem polecamy szczególnie na prezent. Będzie można ją zakupić w promocyjnie cenie za 30 zł.
25 maja z odrobiną włoskiego słońca odwiedzi nas Renata Suchodolska, która o godzinie 11.30 spotka się z rodzicami dzieci uczęszczających na poranki do biblioteki. Od godz. 12.00 w holu biblioteki będzie można także porozmawiać z autorką, zdobyć autograf i zakupić książkę.
Wstęp wolny!

O autorce: Renata Suchodolska - od dwudziestu lat mieszka we Włoszech. Kilkanaście z nich spędziła na magicznej Sardynii. Przez kilka lat koncertowała z tamtejszym zespołem folkowym, jeżdżąc po wszystkich zakamarkach wyspy, co – w połączeniu z wrodzoną ciekawością świata – zaowocowało uzyskaniem licencjatu przewodnika. Obecnie mieszka w Toskanii z widokiem na Korsykę, Alpy Apuańskie, rafinerię i port.

O książce "O matko!" Minęło ponad dziesięć lat od kiedy powstały pierwsze teksty “O Matko”. Autorka pisała je dla bloga “Mums From London”. Spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem, co zaowocowało powstaniem książki.
Książka opowiada historię pary (prawie) czterdziestolatków, którzy decydują się na dziecko. Wątpliwości rodzą się nim narodzi się Dziecię, co tam narodzi! – nim zostanie poczęte. Skąd czerpać wiedzę, jeśli nie z internetu? Przyszła Matka świetnie sobie z tym radzi, odkrywając przy okazji mnóstwo niespodziewanych, związanych z ciążą przesądów, wierzeń i przekonań. Przyszły Ojciec stąpa pewniej po ziemi, zachowuje dystans, lecz z całego serca wspiera partnerkę. Ich perypetie, ujęte w forrmę dialogu, wypełniają trzydzieści rozdziałów i 196 stron. Każdy z rozdziałów okraszony jest ilustracją Mirioli Dzik, znanej w necie jako “Kura”.