Muzyczne spotkanie z Liceum Pedagogicznym w Lęborku

Zapraszamy miłośników historii naszego miasta oraz wszystkich, którzy pragną wiedzieć więcej na kolejny wspólny wieczór w cyklu „Lęborskie Czwartki”. Tym razem bohaterem będzie muzyka i Liceum Pedagogiczne w Lęborku.
Spotkanie odbędzie się  18 maja 2023 roku o godz.17:00 w klubie Biblioteki Miejskiej (wejście od ul. Konopnickej).

Wieczór poprowadzą Leszek Buchowski i Zygmunt Lisiecki. Zaprezentują między innymi  historyczne nagrania zespołu" Kamerton" oraz występy chóru Liceum Pedagogicznego pod batutą  legendarnego Juliusza Mowińskiego. Pojawią się także fotografie pochodzące ze zbiorów Archiwum Zjazdu Absolwentów LP. Dla uczestników przewidziana jest także niespodzianka.

Szczególnie gorąco zapraszamy Absolwentów Liceum, będzie okazja spotkać się i przypomnieć ludzi, miejsca i wydarzenia. Liczymy na Was.

Grafika 1: Muzyczne spotkanie z Liceum Pedagogicznym w Lęborku