Odjazdowy bibliotekarz

RAJD ROWEROWY „ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ”
Lębork - Lubowidz - Lębork, 09.06.2018 r.

Przebieg trasy, ok. 20 km

Trasa: Lębork były bank PKO BP – przejazd ścieżką rowerową do ul. Słupskiej –– przejazd ścieżką rowerową wzdłuż ul.Krzywoustego i Kaszubskiej - przejazd lasem wzdłuż czerwonego szlaku pieszego - odcinek Lębork Wschód - przejazd ścieżką rowerową w Mostach do Lubowidza - plaża Zwar - objazd wokół jeziora Lubowidz - plaża LOK – Lębork

Przystań Klubu Wodnego LOK nad j. Lubowidz to doskonałe miejsce dla osób szukających wypoczynku w otoczeniu przyrody. Jezioro Lubowidz to teren otoczony lasami. Jest to idealne miejsce do wypoczynku oraz uprawiania żeglarstwa, turystyki rowerowej, nordic walking.

9.30  - zbiórka uczestników rajdu na ul.Staromiejskiej przy byłym banku PKO BP
10.00 - start i przejazd w/w ulicami
11.00 -  postój w Lubowidzu, plaża ZWAR
12.00 -  ognisko i relaks  nad Jeziorem Lubowidz, plaża LOK
14. 00 – powrót

Zapisy do 5 czerwca w sekretariacie biblioteki.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Uczestnicy są zobowiązani do zapoznania się i podpisania regulaminu dostępnego w sekretariacie biblioteki i na stronie internetowej.

Biblioteka Publiczna Gminy Cewice

Biblioteka Publiczna Gminy Nowa Wieś Lęborska