Metamorfoza w bibliotece

W bibliotece nie tylko można wypożyczać książki, dokształcać się intelektualnie, ale również odbyć niezwykłą przemianę dla ciała i ducha, niczym ze znanych programów telewizyjnych.

Kilka słów o pani Wioletcie, naszej czytelniczce, która zdecydowała się na metamorfozę w bibliotece.
Na co dzień zapracowana mama, a w pracy inżynier budowy, która w pośpiechu i ciągłej gonitwie z pociągu na pociąg zapomniała o sobie i swoich potrzebach. Ubrania wybiera proste, aby jak najłatwiej wyszykować się rano do pracy. W tej codziennej rutynie brakuje miejsca na kreatywność i chwilę dla siebie, dlatego pani Wioletta zdecydowała się na zmianę w swoim życiu. Do tej pory garderoba pani Wioletty była czarno-biała, podczas przeglądu szafy i zakupów ze stylistką nabrała barw i kobiecych fasonów. Przez takie działania pokazujemy, że bez względu na wiek, bez względu na rozmiar można wyglądać ciekawie, pięknie i czuć się ze sobą dobrze.

W poniedziałek (9 lipca) odbyło się już ostatnie spotkanie z panią Wiolettą. Bohaterka Metamorfoz przyznaje, że chciała poznać różne formy ubierania się w zależności od okoliczności. Udało jej się „kupić” kilka interesujących stylizacji, poznać techniki ćwiczeń w siłowni i… schudnąć. Jest to początek nowego etapu w życiu pani Wioletty. Zrobiła już bardzo dużo i jest nadzieja nie tylko na trwały efekt, ale i na kontynuację.

Oto zdjęcia z pracy naszych specjalistów i efekty metamorfozy.

Dziękujemy za współpracę: Malwinie Brunke - kosmetyczce, Darii Opara - dietetykowi, Andrzejowi Dąbkowi - fotografowi, Bognie Smardz - wizażystce, Monice Grobelnej - coachowi, Aleksandrze Werenczuk-Hinc - stylistce, Kanałowi 6, Marzenie Steć z siłowni Marzenie.

Regulamin akcji:
1. Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą wypełnionego formularza do 23 lutego w sekretariacie biblioteki lub na adres:  ko@biblioteka.lebork.pl
2. W metamorfozie mogą wziąć udział kobiety, które są zapisane do biblioteki.
3.  Usługa obejmuje:
- konsultację z dietetykiem: pomiar składu ciała, rozpisany trening do domu, zalecenia dietetyczne i przykładowy jadłospis na 3 dni (4 spotkania)
- konsultację z coachem (1 spotkanie)
- konsultację ze stylistką (przegląd szafy – 3 h, przygotowanie stylizacji do sesji zdjęciowej)
- ostateczne podkreślenie efektów pracy na sesji zdjęciowej, poprzedzonej przygotowaniem przez makijażystkę
- wizytę na siłowni Marzenie-sport-rozwój –zdrowie (1 spotkanie)
- manicure i zabieg na twarz dobrany do potrzeb skóry, wykonany przez Malwinę Brunke z Glamour Mobilne Usługi Kosmetyczne
- czas trwania metamorfozy wynosi 3 miesiące

4. Jeżeli kandydatka nie będzie współpracować i stosować się do wymogów diety, pokrywa koszt usługi w wysokości 200 zł

5. Dodatkowo płatne wedle uznania kandydatki:
- wizyta u fryzjera
- nadprogramowe konsultacje ze specjalistami ustalane indywidualnie
- 50% zniżki na okulary w salonie optycznym vision expert

6.Biorąc udział w akcji uczestniczka wyraża zgodę na użycie swojego wizerunku, sporządzanie dokumentacji zdjęciowej podczas spotkania i jej dowolne wykorzystanie przez organizatora w ramach akcji oraz nagranie i upowszechnianie filmu promującego.

7. W trakcie trwania akcji regulamin może ulec zmianie.

8. Organizatorzy decydują, które zgłoszenie będzie brało udział w akcji. Wypełnienie zgłoszenia nie gwarantuje, że dana osoba zostanie zaproszona do metamorfozy.

9.Dane osobowe Uczestników podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) i będą wykorzystywane wyłącznie do celów przeprowadzenia akcji. Każdy z Uczestników ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w akcji

Organizatorzy akcji: Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku, OlaModa – stylistka, Daria Opara – dietetyk w Akademii Zdrowia ForFit, Monika Grobelna – coach, Andrzej Dąbek– fotograf, Bogna Smardz – wizażystka, siłownia Marzenie, Glamour Mobilne Usługi Kosmetyczne Malwina Brunke