Konkurs recytatorski "O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki"

REGULAMIN

1.    Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i z kl. 0 z powiatu lęborskiego.

2.    Z każdej placówki można wyłonić od 1 do 2 uczestników. Jeżeli przedszkole ma filie to są one traktowane jako oddzielna placówka.

3.    Nie przyjmujemy zgłoszeń duetów czy grupowych występów. Nie przyjmujemy zgłoszeń indywidualnych.

4.    Zgłoszenie uczestników odbywa się poprzez dostarczenie karty uczestnictwa do sekretariatu  MBP w Lęborku lub Działu dla dzieci i Młodzieży, lub na e–mail ko@biblioteka.lebork.pl.

5.    Uczestnik prezentują jeden utwór. Czas prezentacji nie może przekroczyć 5 minut.

6.    Kryteria oceniania jury: dobór repertuaru, opanowanie treści utworu, dykcja i wymowa, interpretacja, modulacja głosu i mimika.

7.    Termin zgłaszania uczestników upływa 26 kwietnia.2019 r.

8.    Finał konkursu odbędzie się 10 maja 2019 r. w MBP w Lęborku o godz. 10:00

9.    Dodatkowych informacji udziela Aleksandra Werenczuk-Hinc pod nr (59)8 622 307.