Konkurs recytatorski "O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki"

I miejsce: Marcelina Żółtaszek za wiersz "Kaczka dziwaczka" z Niepublicznego Przedszkola Baśniowego

II miejsce: duet: Kinga Redzimska i Paweł Ramczyk za wiersz "Ptasie radio" z Integracyjnego Przedszkola "Jesteśmy razem"

III miejsce: Lea Pańczyszyn  za wiersz "Stefek Burczymucha" Prywatnego Przedszkola Językowego "Tęczowa Kraina"

III miejsce: Blanka Wenderska za wiersz "Jesień u fryzjera" z Zespołu Szkół im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej

WYRÓŻNIENIA:

Oskar Jankowski za wiersz "Tańcowała igła z nitką" z Przedszkola Nr 6

Hanna Graczyk za wiersz "O rodzicach" z Prywatnego Przedszkola Językowego "Tęczowa Kraina"

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i z kl. 0 z powiatu lęborskiego.

2. Z każdej placówki można wyłonić od 1 do 2 uczestników.

3. Uczestnicy prezentują jeden utwór.

4. Czas prezentacji nie może przekroczyć 5 minut.

5. Zgłoszenie uczestników odbywa się poprzez dostarczenie karty uczestnictwa do sekretariatu  MBP w Lęborku, Działu dla Dzieci i Młodzieży lub na e–mail ko@biblioteka.lebork.pl.

6. Nie przyjmujemy zgłoszeń indywidualnych.

7. Kryteria oceniania jury: dobór repertuaru, opanowanie treści utworu, dykcja i wymowa, interpretacja, modulacja głosu i mimika.

8. Termin zgłaszania uczestników upływa 19 kwietnia.

9. Finał konkursu odbędzie się 24 kwietnia 2017 r. w MBP w Lęborku o godz. 10:00

10. Dodatkowych informacji udziela Aleksandra Werenczuk-Hinc pod nr (59)8 622 307.

Grafika 1: Konkurs recytatorski "O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki"