#LEGOchallenge

WYZWANIE DLA RODZIN.

Twoje dziecko buduje modele z klocków LEGO i jest czytelnikiem Biblioteki Miejskiej w Lęborku weźcie udział w MARCOWYCH WYZWANIACH.

WYDRUKUJ KALENDARZ poniżej lub odbierz osobiście z Działu dla Dzieci i baw się z nami.

W wyznaczonych dniach pojawią się na Facebooku biblioteki posty z zadaniami #LEGOchallenge

WYSTARCZY WSTAWIĆ ZDJĘCIE budowli pod postem i przyjść do biblioteki z kalendarzem, nie koniecznie tego samego dnia, po pieczątkę potwierdzającą wykonanie zadania.

Nie oceniamy powstałych prac, ale doceniamy wytrwałość.

FINAŁ 31 marca :

Przygotowaliśmy UPOMINKI dla  osób, które wykonają wszystkie zadania i dostarczą swoje  kalendarze do biblioteki.

NAGRODA SPECJALNA dla osoby / rodziny, która otrzyma najwięcej lajków za jednominutową animację z wcześniej wykonanych modeli w akcji #LEGOchallenge. Głosy zliczamy od 27 do 30 marca do godziny 12:00.

Życzymy super zabawy i dużo frajdy z podejmowanych wyzwań:)

--------------------------------------------

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejszy challenge nie jest sponsorowany, autoryzowany, ani wspierany przez Grupę LEGO.

Wydarzenie #LEGOchallenge nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani z nim związane. Portal Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika. Portal Facebook nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg wydarzenia. Wszelkie roszczenia związane z wydarzeniem należy kierować wyłącznie do organizatora konkursu.