#LEGOchallenge

Finał #LEGOchallenge

Przez miesiąc uczestnicy wyzwań prezentowali nam swoje niesamowite budowle. Powstały postacie z książek, kwiaty, budowle z białych klocków, wiosenne krajobrazy i statki.

Najwytrwalszych, którzy wykonali wszystkie zadania z kalendarza i odebrali pieczątki, zapraszamy po odbiór minifigurek LEGO oraz półrocznych voucherów na wypożyczanie gier planszowych z naszej bogatej Ludoteki.

Ostatnim wyzwaniem w #LEGOchallenge było nagranie animacji z wcześniej wykonanych modeli. Wpłynęło 13 filmików. Jesteśmy pod wrażeniem Waszych dzieł, ich kreatywności oraz świeżości pomysłów.

Nagrody specjalne za największą ilość polubień na facebooku otrzymują Adam Rzepka za animację pt. „Uratować kotka – film akcji” (235 głosów) oraz Maciej Kozłowski za animację pt.” Piracka wycieczka”(208 głosów). Przygotowaliśmy zestaw kreatywnych klocków, kubek LEGO oraz roczne vouchery.

Zapraszamy po odbiór nagród w godzinach otwarcia biblioteki.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę.

Nagroda specjalna Adam Rzepka „Uratować kotka – film akcji”

Nagroda specjalna Maciej Kozłowski "Piracka wycieczka"

 
 

--------------------------------------------------------------------------

WYZWANIE DLA RODZIN.

Twoje dziecko buduje modele z klocków LEGO i jest czytelnikiem Biblioteki Miejskiej w Lęborku weźcie udział w MARCOWYCH WYZWANIACH.

WYDRUKUJ KALENDARZ poniżej lub odbierz osobiście z Działu dla Dzieci i baw się z nami.

W wyznaczonych dniach pojawią się na Facebooku biblioteki posty z zadaniami #LEGOchallenge

WYSTARCZY WSTAWIĆ ZDJĘCIE budowli pod postem i przyjść do biblioteki z kalendarzem, nie koniecznie tego samego dnia, po pieczątkę potwierdzającą wykonanie zadania.

Nie oceniamy powstałych prac, ale doceniamy wytrwałość.

FINAŁ 31 marca :

Przygotowaliśmy UPOMINKI dla  osób, które wykonają wszystkie zadania i dostarczą swoje  kalendarze do biblioteki.

NAGRODA SPECJALNA dla osoby / rodziny, która otrzyma najwięcej lajków za jednominutową animację z wcześniej wykonanych modeli w akcji #LEGOchallenge. Głosy zliczamy od 27 do 30 marca do godziny 12:00.

Życzymy super zabawy i dużo frajdy z podejmowanych wyzwań:)

--------------------------------------------

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejszy challenge nie jest sponsorowany, autoryzowany, ani wspierany przez Grupę LEGO.

Wydarzenie #LEGOchallenge nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani z nim związane. Portal Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika. Portal Facebook nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg wydarzenia. Wszelkie roszczenia związane z wydarzeniem należy kierować wyłącznie do organizatora konkursu.

Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku