DKK 10+

Zapraszamy na spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki 10+ , które odbywają się w soboty, raz w miesiącu, w Smoczej Jamie biblioteki miejskiej. W twórczy i nietypowy sposób podchodzimy do omawianych utworów lub ich fragmentów. Każdy z uczestników może wypożyczyć aktualnie czytane pozycje w Dziale dla Dzieci i Młodzieży. Spotkania są otwarte dla miłośników dobrej książki i każdego kto chce rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię. Klubowicze mają okazję porozmawiać ze swoimi ulubionymi pisarzami podczas spotkań autorskich, wykładów oraz warsztatów organizowanych w ramach DKK.

Zapisy w Dziale dla Dzieci i Młodzieży lub na Twoim pierwszym spotkaniu.

Dyskusyjne Kluby Książki (DKK) w Polsce powstały jako odpowiednik bardzo popularnych grup czytelniczych (reading groups) istniejących w Wielkiej Brytanii. Sama idea zrodziła się jeszcze w 1926 roku i po dziś dzień w ramach programu: Faces & Places popularyzowana jest na wyspie.

W Lęborku działają trzy grupy klubu książki -  dla dzieci (od 2016), młodzieżowa (od 2013) i dla dorosłych, z dłuższym stażem, bo działająca od 2010 roku.

Godzina:                               12:00
Wiek uczestników:                10 +