Wpisani w pejzaż

Wpisani w pejzaż
Autor: Małgorzata Borzeszkowska; grafiki: Paulina Raszeja; oprac. graf. Paulina Raszeja
Lębork: Miejska Biblioteka Publiczna, 2019. - 107 s., opr. miękka
ISBN 978-83-60731-29-1

Prof. Kazimierz Nowosielski we wstępie do nowych wierszy Małgorzaty Borzeszkowskiej pisze: „Uważny czytelnik odkryje w nich nie tylko niepowtarzalny świat kobiecej wrażliwości (nadzwyczaj czułej, czujnej i nieco ironicznej czasami), ale też doświadczy spotkania z pięknem poetyckiego języka.” 

Małgorzata Borzeszkowska - mieszkająca w Lęborku poetki, jurorka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Mieczysława Stryjewskiego, laureatki wielu konkursów poetyckich. Jej pierwszy tomik „U bramy”, również wydany przez lęborską bibliotekę, otrzymał II nagrodę na Targach Książki Pomorskiej i Kaszubskiej Costerina w 2009 r.

Grafika 1: Wpisani w pejzaż

Zobacz także:

ZIEMIA LĘBORSKA wydanie czwarte

ZIEMIA LĘBORSKA wydanie czwarte

W 2016 r. wydaliśmy kolejną, poprawioną i zmienioną, edycję przewodnika turystycznego, który podpowiada jak ciekawie i aktywnie spędzić czas oraz...
Ziemia Lęborska. Przewodnik turystyczny

Ziemia Lęborska. Przewodnik turystyczny

Książka podpowiada jak ciekawie i aktywnie spędzić czas oraz poznać tajemnice regionu. Znajdziemy tu informacje historyczne, opisy tras...
Jak najwięcej

Jak najwięcej

Kolejna publikacja naszej biblioteki jest zbiorem nostalgicznych wierszy Ryszarda Legawca. Do wypożyczenia w bibliotece.
Po miedzach pól Błękitnej Krainy

Po miedzach pól Błękitnej Krainy

Publikacja stanowi zbiór wierszy Leszka Wołosiuka. Do wypożyczenia w bibliotece.