Spotkanie autorskie z Małgorzatą Wasilewską

Grafika : Spotkanie autorskie z Małgorzatą Wasilewską

Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia o godz. 11.00 w klubie biblioteki (piwnica) podczas spotkań z pasją.

Wstęp wolny!

Małgorzata Wasilewska mieszka w Gdańsku, który kocha. Od wielu lat pisze do szuflady, a swoją pracę zawodową związała z profesją coacha, dzięki której pomaga ludziom zmienić pracę. Od piętnastu lat zajmuje się także rekrutacją. "Kobiece everesty" to jej debiut i zarazem wyczekiwane książkowe dziecko, którego premiera przypadła 8 marca 2022 r.

"Kobiece everesty" to zbiór dwudziestu trzech rozmów z kobietami, które odważyły się na zmiany, aby spełnić swoje marzenia. Wśród nich znajdują się stewardessa, dziennikarka, pielęgniarka, pisarka i aktorka. Takie, które spotykamy w naszym codziennym życiu oraz te, znane, jak modelka Ilona (Felicjańska) Montana czy Basia Ritz - zwyciężczyni pierwszej edycji programu MasterChef oraz pisarka Magdalena Witkiewicz.

Spotkanie odbywa się w ramach Światowego Dnia Książki, który przypada 23 kwietnia 2022 r. Ponadto 2022 jest uznany Rokiem Wandy Rutkiewicz, jednej z najwybitniejszych światowych himalaistek.  Motyw everestu jest symboliczny, może być nie tylko szczytem ale też trudem codziennego życia. Każda z nas trafia na mniejsze i większe everesty. Ważne, by pokonywać je z odwagą w sercu i niesłabnącą motywacją.

Zobacz także:

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Wasilewską

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Wasilewską

Zapraszamy na inspirujące spotkanie o książce "Kobiece everesty".
WYPOŻYCZALNIA DLA DZIECI

WYPOŻYCZALNIA DLA DZIECI

Informujemy, że w Dziale dla dzieci inwentaryzacja zbiorów została zakończona. Zapraszamy
Czytanie dzieciom: zaszczep pociechom miłość do książek

Czytanie dzieciom: zaszczep pociechom miłość do książek

Nie sposób zliczyć badań pokazujących, że oswajanie maluchów z książkami stanowi odpowiedź na wiele cywilizacyjnych problemów
Obowiązkowy spis powszechny

Obowiązkowy spis powszechny

Spisz się jak najszybciej w Letniej Czytelni!