Spotkanie autorskie z Małgorzatą Wasilewską

Grafika : Spotkanie autorskie z Małgorzatą Wasilewską

Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia o godz. 11.00 w klubie biblioteki (piwnica) podczas spotkań z pasją.

Wstęp wolny!

Małgorzata Wasilewska mieszka w Gdańsku, który kocha. Od wielu lat pisze do szuflady, a swoją pracę zawodową związała z profesją coacha, dzięki której pomaga ludziom zmienić pracę. Od piętnastu lat zajmuje się także rekrutacją. "Kobiece everesty" to jej debiut i zarazem wyczekiwane książkowe dziecko, którego premiera przypadła 8 marca 2022 r.

"Kobiece everesty" to zbiór dwudziestu trzech rozmów z kobietami, które odważyły się na zmiany, aby spełnić swoje marzenia. Wśród nich znajdują się stewardessa, dziennikarka, pielęgniarka, pisarka i aktorka. Takie, które spotykamy w naszym codziennym życiu oraz te, znane, jak modelka Ilona (Felicjańska) Montana czy Basia Ritz - zwyciężczyni pierwszej edycji programu MasterChef oraz pisarka Magdalena Witkiewicz.

Spotkanie odbywa się w ramach Światowego Dnia Książki, który przypada 23 kwietnia 2022 r. Ponadto 2022 jest uznany Rokiem Wandy Rutkiewicz, jednej z najwybitniejszych światowych himalaistek.  Motyw everestu jest symboliczny, może być nie tylko szczytem ale też trudem codziennego życia. Każda z nas trafia na mniejsze i większe everesty. Ważne, by pokonywać je z odwagą w sercu i niesłabnącą motywacją.

Zobacz także:

"Przedszkolny sen Marianki" Jacek Podsiadło

"Przedszkolny sen Marianki" Jacek Podsiadło

Przedszkolny sen Marianki to podróż po bogatej wyobraźni tytułowej bohaterki.
"Smak świeżych malin" Izabela Sowa

"Smak świeżych malin" Izabela Sowa

Książka lekka, łatwa i przyjemna. Idealna na ponure, jesienne wieczory.
Klub Malucha w Filii

Klub Malucha w Filii

Zajęcia wśród książek dla dzieci i rodziców w małej kameralnej grupie.