Spotkanie autorskie z Bartoszem Niegrebeckim

Zapraszamy do klubu biblioteki 19 października o godz. 11.00 na spotkanie autorskie.
Gościem będzie pisarz Bartosz Niegrebecki, człowiek wielu talentów. Przez dwadzieścia lat zarządzał finansami różnych firm w Polsce i na Ukrainie. Ma tytuł MBA i międzynarodowy certyfikat księgowy. Oprócz tego uczy rachunkowości i finansów młodsze pokolenie księgowych. Jednak najbardziej ceni sobie umiejętność żonglowania. Prywatnie ojciec dwóch synów i jednej córki. Ma na koncie kilkadziesiąt ukończonych maratonów.

Grafika 1: Spotkanie autorskie z Bartoszem Niegrebeckim