przejdź do wersji normalnej (graficznej) | Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku


Menu


Bilet do piękna - indywidualne konsultacje ze specjalistami

Z okazji nadchodzących świąt przygotowaliśmy dla Pań specjalną ofertę. W dniach 1 grudnia - 10 grudnia 2021 r. będą odbywać się darmowe konsultacje ze specjalistkami od mody, urody i rozwoju osobistego. Wystarczy zadzwonić pod podany numer telefonu i umówić się na indywidualne spotkania. Pierwszeństwo mają Panie będące czytelniczkami biblioteki.

Modowy niezbędnik - konsultacje ze stylistką OlaModa - Aleksandrą Werenczuk-Hinc, a w nim określenie typu urody i dopasowanie kolorystyki ubrań, analiza sylwetki i dobór odpowiednich fasonów, określenie kształtu twarzy i zasad doboru okularów oraz fryzury.
- Przynieś ze sobą rzeczy, które najchętniej nosisz (jedną parę spodni lub spódnicę, jedną sukienkę i trzy bluzki lub koszule w ulubionym kolorze). Zabierz ze sobą również rzeczy, których nie jesteś pewna, a stylistka podpowie czy są one dla Ciebie odpowiednie. Zadzwoń i umów się, tel. 695 219 134

Świąteczna sesja fotograficzna w bibliotece przygotowana przez Danutę Naczk oraz makijażystkę Małgorzatę Bulman. Przy klimatycznym kominku i w zabytkowych wnętrzach biblioteki powstaną przepiękne świąteczne zdjęcia. Aby sesja była pełna, warto skorzystać z usług wizażystki Małgorzaty Bulman, która wykona profesjonalny makijaż.

Terminy:

1 grudnia godz. 9.00, 13.00,

3 grudnia godz. 11.00, 12.30, 13.45 

Zadzwoń i umów się na spotkanie tel. 695 219 134

Oswoić emocje: konsultacje z Katarzyną Niedzielą i szeroki zakres tematów do wyboru: ćwiczenia uwalniające stres, traumę - TRE, rozmowy, wsparcie w relacjach z dziećmi i partnerem, coaching, ogólnie pomoc w problemach i kryzysie Zadzwoń i umów się, tel. 791 932 370.

Pachnące spotkanie z produktami Livioon: odkryj moc naturalnych produktów. 02 i 06 grudnia zapraszamy  na stoisko aby zapoznać się z produktami. 9 grudnia o godz. 16.00 natomiast w Klubie Prasy i Książki odbędzie się spotkanie maseczkowe, podczas którego będzie można wypróbować produkty do pielęgnacji twarzy. 

 


Copyright © Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku, Armii Krajowej 16, 84-300 Lębork