Przegląd Teatrzyków Dziecięcych

Zapraszamy do udziału amatorskie zespoły teatralne, taneczne, muzyczne w wieku przedszkolnym i szkolnym. 27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru i z tej okazji chcemy powrócić do organizacji Przeglądu Teatrzyków Dziecięcych. Impreza jest doskonałą okazją do zaprezentowania dorobku zespołu, a przede wszystkim niepowtarzalną okazją do zabawy w teatr.  

Możliwa jest prezentacja jednego przedstawienia przez  jedną grupę teatralną. Repertuar przedstawień może być dowolny. Prezentacje mogą być także w obcym języku.

Czas trwania przedstawienia nie może przekroczyć 20 min.

Prosimy o wytypowanie z placówki zgłaszającej grupy kibiców i pozostanie na przeglądzie do jego zakończenia, gdyż założeniem imprezy jest nie tylko zaprezentowanie własnych dokonań, ale wymiana doświadczeń i dobra zabawa w gronie miłośników teatru.

Termin dostarczania kart zgłoszenia: 3 marca 2023 r. do Działu dla Dzieci i Młodzieży, na e-maila ko@biblioteka.lebork.pl. Koordynatorka / osoba do kontaktu Aleksandra Werenczuk-Hinc, tel. 59 86 22 307, w. 21.

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku
Finał 27 marca 2023 r. o godz. 10:00 w LCK Fregata

Zobacz także:

Archeologiczne skarby Pomorza

Archeologiczne skarby Pomorza

Zapraszamy na spotkanie 9 lutego, o godz. 17.00 do klubu biblioteki.
Internet i komputery dla uchodźców

Internet i komputery dla uchodźców

Bezpłatny internet i dostęp do komputerów oferuje nasza biblioteka. Наша бібліотека пропонує безкоштовний Інтернет та доступ до...
Przegląd Teatrzyków Dziecięcych

Przegląd Teatrzyków Dziecięcych

Zapraszamy do udziału amatorskie grupy teatralne, muzyczne, taneczne i wszystkich miłośników teatru. Termin dostarczania kart zgłoszenia...