Przegląd Teatrów Dziecięcych

27 marca, godz.10.00 Lęborskie Centrum Kultury Fregata w Lęborku

Zapraszamy na występy!

10.00 rozpoczęcie

10.05 występ grupy teatralnej „Gwiazdeczki z „6””z Przedszkola Nr 6 w Lęborku, przedstawienie "Witajcie w naszej bajce"

10.30 występ grupy teatralnej „Tęcza” z Prywatnej Szkoły Podstawowej „Tęczowa kraina” w Lęborku, przedstawienie "Trzy świnki"

10.50 występ grupy teatralnej „Figielki” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Lęborku, przedstawienie "Baśniowe zamieszanie"

11.15 występ grupy Teatru Tańca „Jeszcze Pięć minut” z Lęborskiego Centrum Kultury Fregata w Lęborku, przedstawienie "Biegnij, biegnij"

11. 45 występ grupy teatralnej „Teatr bez nazwy” z Młodzieżowego Domu Kultury w Lęborku, przedstawienie "Alicja w Krainie Czarów"

12.10 zakończenie przeglądu i wręczenie nagród

Wstęp wolny!

Zapraszamy do udziału amatorskie zespoły teatralne, taneczne, muzyczne w wieku przedszkolnym i szkolnym. 27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru i z tej okazji chcemy powrócić do organizacji Przeglądu Teatrzyków Dziecięcych. Impreza jest doskonałą okazją do zaprezentowania dorobku zespołu, a przede wszystkim niepowtarzalną okazją do zabawy w teatr.

Możliwa jest prezentacja jednego przedstawienia przez  jedną grupę teatralną. Repertuar przedstawień może być dowolny. Prezentacje mogą być także w obcym języku.

Czas trwania przedstawienia nie może przekroczyć 20 min.

Prosimy o wytypowanie z placówki zgłaszającej grupy kibiców i pozostanie na przeglądzie do jego zakończenia, gdyż założeniem imprezy jest nie tylko zaprezentowanie własnych dokonań, ale wymiana doświadczeń i dobra zabawa w gronie miłośników teatru.

Termin dostarczania kart zgłoszenia: 3 marca 2023 r. do Działu dla Dzieci i Młodzieży, na e-maila ko@biblioteka.lebork.pl. Koordynatorka / osoba do kontaktu Aleksandra Werenczuk-Hinc, tel. 59 86 22 307, w. 21.

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku
Finał 27 marca 2023 r. o godz. 10:00 w LCK Fregata