Warsztaty piękna

W życiu piękne są tylko chwile, dlatego zadbajmy o to, aby było ich jak najwięcej i cieszmy się z nich. Cykl warsztatów piękna jest  właśnie tą chwilą.

Podczas cyklu spotkań dowiemy się jakie kolory postarzają, a które odmładzają, jakie najlepiej sprawdzają się podczas spotkań biznesowych, a jakie na randki. Dokonamy podziału na kolory zimne i ciepłe, a to przy określeniu naszego typu urody połowa sukcesu. Zgłębimy tajemnice kobiecych sylwetek, co ułatwi nam wydobycie atutów i zamaskowanie mankamentów figury. Na podstawie kształtu twarzy dobierzemy odpowiednie dodatki, okulary, a nawet zaszalejemy z fryzurą. Odnajdziemy swój styl i nauczymy się bawić modą. Poznamy zasady idealnej szafy z zastosowaniem minimalizmu i ponadczasowej elegancji.

Dowiemy się przede wszystkim jak być piękną, szczęśliwą i zadowoloną z siebie kobietą. W sylwetce liczą się proporcje, a nie rozmiar, dlatego każda z nas musi nauczyć się akceptować siebie i poprzez modowe triki wydobyć swoje naturalne piękno.

Prowadząca warsztaty: Aleksandra Werenczuk-Hinc na co dzień pracuje w bibliotece. Z wykształcenia jest polonistką, z zawodu animatorem kultury, a z zamiłowania stylistką i pasjonatką mody. Kolejna edycja warsztatów pokazuje, że wciąż przybywa osób chcących odkrywać swoje piękno i umiejętnie to pokazywać.

Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku