FABRYKA WYOBRAŹNI MŁODYCH - WARSZTATY DLA MŁODYCH KREATYWNYCH

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty Fabryka wyobraźni młodych, gdzie udowodnimy, jak wielką siłą jest fantazja i jak kreatywnymi potraficie być. Pokażemy, ile może być sposobów wykorzystania waszej wyobraźni, poczynając od rysunku, idąc przez fotografię i muzykę, a na pisaniu i czytaniu książek kończąc. 

Zajęcia z konstruowania i programowania robotów

START: 16 września 2019 r. ZAPISY do 11 września 2019 r.
Uczestnicy konstruują i programują na zestawach klocków Lego Education WeDo 2.0. i robotach Photon. Zbudują różne roboty: zwierzęta, pojazdy i helikoptery, maszyny, dźwigi, urządzenia typu karuzela czy huśtawka dla ludzików Lego. Poznają przy tym podstawy programowania.

 

Warsztaty fotografii

ABC fotografowania - tylko w bibliotece. Cykl ośmiu warsztatów pozwalających poznać sztukę pięknego wykonywania fotografii.
START: 9 marca 2019 r. (sobota), godz. 10.00. Terminy kolejnych zajęć poniżej.
KLUB BIBLIOTEKI
- wejście od ul. Konopnickiej

Kurs komputerowy dla seniorów

Kolejne tury szkoleń organizujemy w momencie, gdy zgłosi się wystarczająca liczba uczestników. Prosimy więc o zgłoszenia telefoniczne pod numer tel. 59 86 22 307. Można także po prostu przyjść do sekretariatu biblioteki.

Robótki ręczne

Od lutego 2012 spotykamy się cyklicznie, w każdy pierwszy wtorek miesiąca, o godzinie 16:00. Robótki ręczne to niezwykle relaksujące zajęcie i miły sposób na spędzenie wolnego czasu.


Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku