Warsztaty fotografii

ABC fotografowania - tylko w bibliotece. Zapraszany na cykl ośmiu warsztatów pozwalających poznać sztukę pięknego wykonywania fotografii.

Kurs komputerowy dla seniorów

W marcu 2019 r. rusza kolejny cykl zajęć.
Kolejne tury szkoleń organizujemy w momencie gdy zgłosi się wystarczająca liczba uczestników. Prosimy więc o zgłoszenia telefoniczne pod numer tel. 59 86 22 307. Można także po prostu przyjśc do sekretariatu biblioteki.

Zajęcia z konstruowania i programowania robotów

Uczestnicy konstruują i programują na zestawach klocków Lego Education WeDo 2.0. i robotach Photon. Zbudują różne roboty: zwierzęta, pojazdy i helikoptery, maszyny, dźwigi, urządzenia typu karuzela czy huśtawka dla ludzików Lego. Poznają przy tym podstawy programowania.

 

Robótki ręczne

Od lutego 2012 spotykamy się cyklicznie, w każdy pierwszy wtorek miesiąca, o godzinie 16:00. Robótki ręczne to niezwykle relaksujące zajęcie i miły sposób na spędzenie wolnego czasu.

FABRYKA WYOBRAŹNI MŁODYCH - WARSZTATY DLA MŁODYCH KREATYWNYCH

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty Fabryka wyobraźni młodych, gdzie udowodnimy, jak wielką siłą jest fantazja i jak kreatywnymi potraficie być. Pokażemy, ile może być sposobów wykorzystania waszej wyobraźni, poczynając od rysunku, idąc przez fotografię i muzykę, a na pisaniu i czytaniu książek kończąc. 


Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku