Wyniki konkursów "CZYTELNIK ROKU 2015" i "ZOSTAŃ MOLEM PRASOWYM"

W czwartek 21 stycznia 2016 w klubie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku odbyło się uroczyste podsumowanie roku czytelniczego. Wieczór uświetnił występ grupy improwizacyjnej ImPerwersja.

Wypożyczalnia dla dorosłych ogłosiła wyniki konkursu „Czytelnik Roku 2015”. Najaktywniejsi czytelnicy zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Była to szósta edycja konkursu.

Najwięcej książek przeczytali:
I miejsce Anna Łabuda – Stankiewicz  376 książek
II miejsce Jolanta Pełka  297 książek
III miejsce Zofia Kwaśniak  270 książek

Wyróżnieni zostali Renata Musianowicz, Halina Wieczór, Hanna Domachowska, Malwina Sobczak, Agnieszka Majtczak, Krystyna Nowak, Aniela Koziak.

Czytelnia Naukowa ogłosiła wyniki konkursu  „Zostań molem prasowym”. Była to już jedenasta edycja konkursu.

W kategorii „liczba odwiedzin i liczba przeczytanych czasopism” laureatami zostali:
I miejsce    Józef Sarzyński
II miejsce   Edward Strojk
III miejsce  Wiesław Gidlewski

Wyróżnieni zostali Ryszard Krzemień, Gertruda Mackiewicz, Liliana Mikołajewska i Ewa Bąkowska.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, dziękujemy i zapraszamy do dalszego odwiedzania biblioteki.