Spotkanie mikołajkowe i wyniki konkursu na Łasucha Ksiązkowego

Wizyta Świętego Mikołaja to niezapomniane przeżycie dla dzieci.
7 grudnia zadbaliśmy o to, aby ten dzień był wyjątkowy. Spotkanie mikołajkowe rozpoczęło się przedstawieniem pt. „Kraina lodu”  w stylistyce czarnego teatru w Smoczej Jamie. Wywarło ono ogromne wrażenie swoją czarodziejską magią, pięknymi piosenkami i błyszczącym na czarnej scenie bałwankiem Olafem. Po przedstawieniu Święty Mikołaj zaprosił wszystkie dzieci do pląsów i tańców.
W trakcie zabaw dzieci wykonały prezent dla Mikołaja - kolorowe gwiazdki, którymi przyozdobiły jego strój.W podziękowaniu każdy uczestnik otrzymał od Mikołaja prezent.

Podczas spotkania mikołajkowego nagrodziliśmy złotą piętnastkę Łasuchów Bibliotecznych, czyli najaktywniejszych czytelników.

Serdecznie dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za wspaniałą wspólną zabawę, a zwycięzcom  konkursu gratulujemy!

Laureaci w konkursie Łasuch Biblioteczny na najaktywniejszego czytelnika Działu dla Dzieci

Miejsce Imię i nazwisko Ilość wypożyczeń
1. Paweł Szmyd 346