„Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach” - Agnieszka Maciąg

Życie czasem potrafi nas zaskakiwać, o czym dotkliwie przekonaliśmy się już w marcu 2020 roku, kiedy nagle nasza rzeczywistość uległa całkowitej przemianie. Zostaliśmy zamknięci w domach przez pandemię koronawirusa. Jednak nie tylko takie wydarzenia powodują, że stajemy w obliczu nieoczekiwanych perturbacji. Życie dynamicznie się zmienia i niczego nie możesz być pewien. Jak żyć, kiedy nie wiadomo, co Cię czeka nazajutrz? Na to pytanie możesz szukać odpowiedzi wraz z Agnieszką Maciąg w jej książce Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach.

Znajdź pomoc i wsparcie

Wydaje Ci się, że wszystko sprzysięgło się przeciw Tobie? Nie możesz zrealizować tego, co sobie zaplanowałeś? Ogarnia Cię zniechęcenie i niemoc? Nie jesteś sam! Agnieszka Maciąg przekona Cię, że pomimo niepewności, jakiej doświadczasz, możesz znaleźć w sobie siłę, by chronić się przed wszelkimi burzami napierającymi z zewnętrznego świata.

Masz ogromny wpływ na swoje życie, na to, co robisz i w jaki sposób, tylko musisz sobie to uświadomić,
co będzie możliwe dzięki książce Agnieszki Maciąg. Opowie Ci ona trochę więcej o tym, jak odkryć swoje prawdziwe ja, ukryte przed Twoim wewnętrznym strachem, lękiem, cierpieniem, a niekiedy nawet bólem. Zamień swoje słabości w bezcenne dary, które przeobrażą Twoje dotychczasowe życie.

Wykorzystuj zmiany i możliwości

Jeśli potrzebujesz książki motywacyjnej, która zmieni Twój sposób postrzegania świata, to pozycja Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach z pewnością Ci się spodoba. Dowiesz się z niej, jak dostosować się do globalnych przemian i jak podejmować ryzyko, z korzyścią dla siebie. Będziesz wiedzieć także jak zarządzać lękiem, który pojawia się w trudnych sytuacjach i jak zmieniać wyzwania na wezwania
do własnego rozwój.

Źródło: empik.com