„Odkryj swoje wewnętrzne dziecko. Klucz do rozwiązania (prawie) wszystkich problemów” - Stefanie Stahl

„Odkryj swoje wewnętrzne dziecko. Klucz do rozwiązania (prawie) wszystkich problemów” - Stefanie Stahl

 

Kłócisz się z kimś, wywołujesz awanturę, obrażasz się, ale za chwilę nawet nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie: o co poszło? To Twoje wewnętrzne dziecko daje Ci się we znaki. Z książki Stefanie Stahl pod tytułem „Odkryj swoje wewnętrzne dziecko. Klucz do rozwiązania (prawie) wszystkich problemów” dowiesz się, skąd biorą się takie zachowania.

Dlaczego się kłócimy?

Kłótnie są czymś normalnym w naszym życiu. Słowne utarczki, niezgodność zdań, inne spojrzenie na te same sytuacje. Znasz to z pewnością ze swojej codzienności. Jednak czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, dlaczego wybuchają kłótnie, kiedy nie ma wyraźnego powodu do sprzeczki? Takie zachowania całkiem słusznie mogą wydawać Ci się kompletnie irracjonalne.

Dlaczego popadasz w niewytłumaczalne konflikty? Stefanie Stahl przekonuje, że wszystkiemu winne jest Twoje wewnętrzne dziecko. Odnajdź je w sobie, a wiele z Twoich problemów straci na aktualności.

Poradnik dla każdego

Z książki autorstwa Stefanie Stahl wypływa ważny dla Ciebie wniosek – za Twoje emocje, także gniew i agresję, odpowiedzialni są Dziecko Cienia i Dziecko Słońca, jakie w Tobie tkwią od wczesnego dzieciństwa i na różnych etapach życia mogą mieć wiele do powiedzenia.

Ważne, byś nauczył się ich słuchać i żeby nie dochodziło pomiędzy nimi do sporów. Autorka poradnika pokaże Ci, jak porozumieć się ze swoim wewnętrznym dzieckiem i osiągnąć równowagę życiową i spokój. Myślisz, że to niemożliwe? Sprawdź to, czytając dzieło Stefanie Stahl.

Źródło opisu: www.empik.com

Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku