„Meble od nowa. Domowe renowacje” Małgorzata Budzich

Świat oszalał na punkcie starych mebli. W wielkim stylu wracają komody, krzesła i fotele z lat 60. Z wiejskich strychów, pchlich targów i śmietnikowych wystawek meble znikają jak świeże bułeczki, a internet pęka w szwach od twórczych projektów.

Masz dosyć seryjnych mebli i szukasz czegoś, co nada indywidualny charakter twojemu wnętrzu? A może od pewnego czasu myślisz o samodzielnym odnawianiu mebli, ale nie wiesz, od czego zacząć? Ta książka jest dla ciebie!

Dowiesz się, jakie narzędzia są naprawdę potrzebne i jak nie wydać na nie dużo. Przekonasz się, że tapicerowanie nie jest wcale takie trudne. Poznasz stolarskie receptury i zaskakujące triki, a przede wszystkim odnajdziesz  w sobie moc i pasję tworzenia. Zyskasz nie tylko solidne podstawy w temacie oczyszczania, dekorowania i zabezpieczania mebli, ale dowiesz się także:

• dlaczego w odnawianiu mebli tak ważne jest żelazko?
  • po co ci orzechy włoskie do renowacji blatu?
  • jaką rolę w naprawie mebli mogą odegrać pałeczki do sushi?

Dołącz do grona ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie staroci!

Źródło opisu: www.empik.com