przejdź do wersji normalnej (graficznej) | RSS | Mapa strony
Polski | Deutsch | English

Górne menu:Boczne menu


„Kryptowaluty od zera” – Tomasz Kabarowski, Piotr Wójcik

"Kryptowaluty od zera" - Toasz Kabarowski, Piotr Wójcik

Czy naprawdę da się zarobić majątek na kryptowalutach? Jak wygląda krypto-kot, za którego zapłacono 172 tys. dolarów? Jak bogaty jest twórca bitcoina?

 Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w książce "Kryptowaluty od zera".

Autorzy w przystępny, a zarazem frapujący sposób przedstawiają w niej historię i mechanizm działania kryptowalut oraz technologii blockchain. To doskonała pozycja dla wszystkich ciekawych świata i nowoczesnych technologii, które rewolucjonizują naszą rzeczywistość. Bez względu na to, czy złapałeś już bakcyla inwestowania czy dopiero planujesz rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami, ta książka przybliży ci najważniejsze kwestie związane ze światem walut cyfrowych. A co zrobisz z tą wiedzą, zależy już tylko od ciebie!

"Mogę z czystym sumieniem polecić tę książkę wszystkim, którzy chcą zrozumieć,
czym tak naprawdę jest blockchain – technologia, która podbiła świat biznesu, a znaczenie jej wynalezienia jest przyrównywane do wynalezienia internetu".

Christina Kucińska, ekspert w dziedzinie corporate finance, krypto blogger www.cryptoqueen.pl

"Książkę "Kryptowaluty od zera" polecam szczególnie osobom, które chcą zrozumieć,
jakie nowe mechanizmy wprowadza blockchain i dlaczego kryptowaluty nagle stały się tak bardzo popularne. Opisana tu technologia nie jest prosta i jej zrozumienie wymaga pewnego wysiłku, lecz autorzy postarali się, aby możliwie najprościej opisać złożone mechanizmy. Blockchain z pewnością znajdzie zastosowanie w przyszłości nie tylko w FinTech, ale również w innych branżach, dlatego wiedza, którą posiądziecie, czytając tę książkę, na pewno Wam się przyda".
Rafał Tomkowicz, ekspert branży fintech, twórca start-upów, prezes firmy sfera finansów s.a.

Źródło opisu: www.empik.com


Copyright © Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Armii Krajowej 16, 84-300 Lębork