Wyciągnij swoje prace z szuflady

Zajmujesz się pisaniem, a może projektujesz, składasz modele, rysujesz, albo malujesz? Jeśli  Twoje prace zalegają w szufladzie to podziel się swoją pasją z innymi.

Biblioteka miejska zaprasza wszystkich młodych twórców od lat 12 do udziału w projekcie WYCIĄGNIJ SWOJE PRACE Z SZUFLADY.

Sam skomponujesz własną wystawę. Znajdziesz w bibliotece odpowiednie miejsce na twój projekt. Pracownicy Działu dla Dzieci i Młodzieży są do Waszej dyspozycji – podpowiedzą i pomogą zrealizować Wasze instalacje. Twoja wystawa może też być wirtualna wtedy umieścimy ją na naszej stronie internetowej i Facebooku. Wówczas należy dostarczyć ją w formie elektronicznej.

Czekamy na Was i Wasze projekty do 31 października. Przez cały listopad Wasze kompozycje ożywią przestrzeń biblioteki i będą dostępne dla odwiedzających bibliotekę.

Grafika 1: Wyciągnij swoje prace z szuflady