Spotkanie on-line z Elżbietą Cherezińską

Spotkanie on-line z Elżbietą Cherezińską grafika

Spotkanie on-line z Elżbietą Cherezińską

18 czerwca o godz. 20.00

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu TworzyMy, którego założeniem są spotkania z twórcami kultury związanymi z naszym miastem i okolicami. Założeniem jest pokazanie wzorców, zainspirowanie i zaktywizowanie uczestników spotkań do działań twórczych. Rozmowy z uznanymi twórcami będą okazją do poznania ich drogi do osiągnięcia sukcesów czy samorealizacji, podzielenia się radami w jaki sposób tworzyć, aby osiągnąć frapujący efekt.

Pierwszym naszym gościem będzie Elżbieta Cherezińska. Urodzona w 1972 r. pisarka i teatrolog, która zadebiutowała powieścią o łódzkim getcie pt. „Byłam sekretarką Rumkowskiego. Dzienniki Etki Daum”. Popularność przyniosły jej cykle „Północna droga” i „Odrodzone królestwo”, które stały się bestsellerami, a obsypany licznymi nagrodami „Legion” opowiadający o Brygadzie Świętokrzyskiej szturmem porwał serca polskich czytelników. „Turniej cieni”  natomiast został uznany za najlepszą powieść historyczną roku.

Bądźcie z nami, jak mówi autorka "Życie tka się tylko raz. Nic nie można powtórzyć" - Elżbieta Cherezińska Saga Sigrun

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zapisać się przez formularz zgłoszeniowy, link: https://forms.gle/CBXwRn4xnfpc1Sbd9

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dn. 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.