Spotkanie familijne z Justyną Woźniak

Grafika : Spotkanie familijne z Justyną Woźniak

Spotkanie familijne z Justyną Woźniak - zwyciężczynią konkursu Piórko 2021

01 października, godz. 17.00

miejsce: Jama ogra (wejście od podwórka)

Na spotkanie obowiązują zapisy w Dziale dla Dzieci i Młodzieży!

Zapraszamy rodziny z dziećmi na niezwykłe spotkanie, podczas którego poznacie bohaterów książki "Fabryka marzeń" i porozmawiacie z autorką książki. Będą również zabawy i nagrody.

Justyna Woźniak wygrała tegoroczną edycję konkursu organizowanego przez Biedronkę. Jako nagrodę otrzyma 100 000 zł, a książka jej autorstwa trafi do sprzedaży w sklepach sieci Biedronka w kilkudziesięciu tysiącach egzemplarzy już 30 września.

O autorce: JUSTYNA WOŹNIAK: lęborczanka, pochodząca z Polnicy - małej miejscowości w województwie pomorskim, słynącej z pięknych lasów i czystych jezior. Absolwentka studiów administracyjnych oraz studentka prawa, mama sześcioletniego Jasia i czteroletniej Joasi. Schematyczną i uporządkowaną codzienność rekompensuje sobie snuciem magicznych historii. Książka od zawsze była i jest nieodłącznym elementem jej życia, a szczególne miejsce w jej sercu zajmuje twórczość fantasy. Wierzy, że najlepszym sposobem na realizację marzeń jest bezgraniczna wiara w to, że się spełnią.

O książce: "Fabryka marzeń" opowiada przede wszystkim o tym, by nigdy nie poddawać się w dążeniu do realizacji swoich pragnień, choćby wydawały się one niemożliwe do spełnienia. Mówi także o tym, że każdy z nas jest inny oraz że każdy bez wyjątku zasługuje na szacunek, nawet jeśli różni się od pozostałych. Książka przeznaczona jest dla dzieci, ale wydaje się, że i dorosły może wyciągnąć z niej naukę.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dn. 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych