Spotkanie autorskie z Adrianną Trzepiotą

13 marca bądź z nami podczas roztańczonego Dnia Kobiet. Inicjatorami imprezy są pasjonatki zdrowego stylu życia: Monika Gałasiewicz, Marzena Steć i Monika Grobelna oraz Lęborskie Centrum Kultury Fregata i Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku. Ta marcowa niedziela upłynie pod znakiem rozwoju, zdrowej kuchni i tanecznych rytmów.

Zapraszamy do klubu biblioteki:

godz. 9:00-11:00 Warsztaty Trening Zmiany – Cel idealny, prowadząca Monika Grobelna

W dzisiejszych czasach jesteśmy zorientowani na osiąganie celów. Właściwie sformułowanie celu to połowa sukcesu. Podczas warsztatów dowiesz się, jakie cechy ma cel idealny i jak go wykreować. Ponadto będziesz miała okazję popracować nad własnymi celami podczas ćwiczeń praktycznych.

11:00-11:50 Warsztaty Jogi Twarzy, prowadząca Alicja Solska

Trwa moda na fitness, na super jędrne ciało i kształtną sylwetkę. Trenujemy ciało, zapominając o kilkudziesięciu mięśniach twarzy. Facefitness to skuteczna i bezbolesna metoda wygładzania zmarszczek i modelowania twarzy. Jeśli chcesz wyglądać młodo i atrakcyjnie, mam dla Ciebie gotową receptę. Naturalny lifting bez bólu i wydawania dużych pieniędzy.

Wstęp: wolny.

12:00-14:00 Spotkanie z autorką powieści „Zwilczona” Adrianną Trzepiotą

Kobietą walczącą o piękno wewnętrznego światła, któremu nigdy nie pozwalam zgasnąć. Jeżeli nie podtrzymam tego ognia to obumrze we mnie jeden z najważniejszych pierwiastków duszy. Dlatego rozbudzam w sobie ‘zwilczoną’ intuicję. Nie usypiam jej, bo chce być silna i wolna. – w taki oto sposób Adrianna określa samą siebie. Jej książka opowiada o kobiecej intuicji, mazurskie magii i wielkiej miłości.

Wstęp: wolny,

Zapraszamy do Stacji Kultura: Lębork , ul. Dworcowa 8a

14:30-15:30 Warsztaty Taneczne – Salsa, prowadzący: Łukasz Łukaszewicz

Z instruktorem i tancerzem Łukaszem poszalejesz w gorących rytmach salsy. Będzie to doskonały początek drugiej części Roztańczonego Dnia Kobiet.

16:00-17:00 Warsztaty tańca brzucha, prowadząca Arleta Gomuła-Krzyżanowska

Orientalny taniec brzucha wyzwoli Twoją kobiecą energię. Daj się porwać dźwiękom i zakołysz biodrami. Dobra zabawa gwarantowana. I nie musisz jechać do Egiptu;-).

Wstęp: 20 zł.

17:30-18:30 Warsztaty taneczne Broadway Dance, prowadząca Natalia Zając z Teatru Tańca – Jeszcze 5 minut

Wstęp: 20 zł.

Na wszystkie uczestniczki Roztańczonego Dnia Kobiet czekają dodatkowo: kawa i przepyszne ciasta Cukierni Iwonka w czasie warsztatów rozwojowych i spotkania z pisarką, zdrowe smoothie w przerwach między warsztatami tanecznymi, upominki, wśród których znajdą się kupony na zabiegi kosmetyczne, masaże, kosmetyki oraz okulary.

Dodatkowy bonus:

Jeżeli zapiszesz się na wszystkie warsztaty, zamiast 80,00 zł. zapłacisz tylko 60,00 zł.

Jeśli kupisz bilet do 8 Marca będzie to koszt 50 zł :)

Bilety i rezerwacja miejsc:

Monika Gałasiewicz, CUK Ubezpieczenia. ul. Zwycięstwa 37, tel. 668143741

Marzena Steć, „Marzenie – Centrum Sportu i Relaksacji dla Kobiet”, ul. Armii Krajowej 12

Mailowo: mmgrobelna@gmail.com

Strona internetowa: http://dbamocud.pl/2016/02/roztanczony-dzien-kobiet-w-leborku-13-marca-r.html

Grafika 1: Spotkanie autorskie z Adrianną Trzepiotą