Dzieci bzdurzą - konkurs poetycki oparty na wierszach Juliana Tuwima

Tutaj zobaczysz laureatów konkursu i nagrodzone prace.

Konkurs dla tych co tworzą, lubią tworzyć i dzielić się swoją twórczością. Wystarczy dostarczyć jeden wiersz własnego autorstwa.

PRZEPIS NA WIERSZ:

1. Wybierz tytuł jednego z wierszy Juliana Tuwima,
  2. Użyj własnej fantazji, wiedzy i umiejętności,
  3. Sprawdź, czy się rymuje, czy do rymu nie pasuje,
  4. Stwórz własny wiersz,

Liczba zwrotek i forma dowolna.

Do 22 października dostarcz własną twórczość do Działu dla Dzieci i Młodzieży mieszczącego się na I piętrze biblioteki miejskiej i zgarnij nagrody!

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z całego powiatu lęborskiego.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku
26 października, w piątek o godz. 11.00
.

Wiersz należy opatrzyć pseudonimem lub logo.

Kartę zgłoszeniową uczestnika konkursu, podpisaną przez rodzica, należy umieścić w osobnej kopercie opatrzonej tym samym pseudonimem lub logo.

Karta zgłoszeniowa i regulamin do pobrania poniżej.

Można zapoznać się z wystawą na temat autora Karmiony byłem wierszami znajdującą się
na I piętrze biblioteki lub na naszej stronie w zakładce artykuły tematyczne.

Grafika 1: Dzieci bzdurzą - konkurs poetycki oparty na wierszach Juliana Tuwima