Zostań Molem Prasowym

Konkurs trwa od 22 listopada do 17 grudnia 2021 roku i polega na korzystaniu  z prasy na miejscu lub wypożyczaniu jej do domu.

Starsze numery czasopism udostępniamy na zewnątrz, z numerów aktualnych można korzystać na miejscu  :-)

Jest to już XV edycja naszego konkursu.

Klub Prasy i Książki proponuje szeroki wybór tytułów, wśród których znajdują się między innymi  dzienniki (Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna, Rzeczpospolita, Dziennik Bałtycki, Przegląd Sportowy),  tygodniki (Polityka, Newsweek, Angora, Tygodnik Powszechny, Sieci),  czasopisma kolorowe dla kobiet (Zwierciadło, Elle, Twój Styl, Pani, Claudia, Przyjaciółka, Wysokie Obcasy Extra, Gala, Viva, Burda, Glamour), miesięczniki popularnonaukowe (Świat Nauki, Focus, Wiedza i życie),  psychologiczne (Charaktery, Sens), podróżnicze (National Geographic, Traveler), dotyczące wystroju wnętrz (M jak Mieszkanie, Moje Mieszkanie, Weranda, Weranda Country) i wiele innych.

Regulamin konkursu:

1. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, która najwięcej razy odwiedzi nasz  Klub Prasy i Książki i skorzysta z największej liczby gazet i czasopism.

2. Konkurs jest adresowany do młodzieży i dorosłych.

3. Kupony konkursowe można otrzymać w Klubie Prasy i Książki MBP w Lęborku.

4. Kupony wypełniane będą przez pracowników Klubu Prasy i Książki (data i liczba czasopism).

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Grafika 1: Zostań Molem Prasowym