Zaproszenie do składania ofert

Zaproszenie do składania wstępnych ofert
na przeprowadzenie szkoleń dla bibliotekarzy z powiatu lęborskiego

1. Składający zapytanie: Miejska Biblioteka Publiczna
    ul. Armii Krajowej 16
    84-300 Lębork
    NIP 841-13-38-609
    Tel./fax 59 8622307, e-mail mbp@biblioteka.lebork.pl

2. Przedmiot zaproszenia:

Przeprowadzenie szkoleń dla bibliotekarzy powiatu lęborskiego z zakresu pracy z młodzieżą (13-18 lat).

3. Zakres szkoleń

Blok 1

1. charakterystyki grup młodzieżowych w różnych okresach rozwoju - wykład
  2. warsztaty dot. badania potrzeb młodych czytelników. Poznanie metod, technik badawczych oraz zasad i sposobów analizowania danych. Efektem:  przygotowanie ankiety

Realizacja 16.06-15.08.2018

Blok 2

1. warsztaty rozwijające kreatywność. Zajęcia inspirujące i motywujące do działania i wprowadzania innowacji w codziennej pracy. Zajęcia jednodniowe,
  2. „Męskie czytanie” –  jednodniowe warsztaty podpowiadające jak zachęcić młodzież płci męskiej do korzystania z oferty biblioteki, prezentujące metody zaszczepiania czytelniczych pasji wśród chłopców. Efektem będzie opracowanie „obowiązkowego” zestawu lektur.
  3. zastosowaniem nowych technologii w pracy biblioteki. Dwudniowe warsztaty w formie zajęć interaktywnych.
  4. warsztaty podnoszące umiejętności organizacji i prowadzenia zajęć dla młodzieży. Zajęcia jednodniowe

Realizacja 16.08-15.11.2018

Wszelkich informacji udziela dyrektor Biblioteki, kontakt : 59 8622307, mbp@biblioteka.lebork.pl

3. Sposób przygotowywania oferty

Oferta musi zawierać:

1. orientacyjną liczbę godzin dydaktycznych dla każdego szkolenia,
  2. wycenę poszczególnych szkoleń podaną w złotych polskich jako cena netto za każde ze szkoleń,
  3. wycenie powinna obejmować wszystkie koszty organizacyjne szkolenia – dojazd, noclegi, wyżywienie itp osób prowadzących szkolenia jako osobny koszt lub zostać wliczona do ceny poszczególnych szkoleń.

4. Termin przygotowywania oferty

Ofertę należy przesłać e-mailem na adres mbp@biblioteka.lebork.pl w terminie do 23 maja 2018.

5. Rozstrzygniecie postępowania

Postępowanie stanowi podstawę do szczegółowych rozmów z poszczególnymi oferentami i zawarcia umowy/umów na przeprowadzenie szkoleń.

Zamawiający zastrzega sobie unieważnienia zaproszenia bez podawania przyczyny.

Grafika 1: Zaproszenie do składania ofert