Wspaniałe klasyczne umiejętności

2 października 2018, godz. 16.00. Twórcze Poddasze
Odpowiadając na oczekiwania uczestników wrześniowych warsztatów kontynuujemy warsztaty szydełkowania. Zapraszamy także wszystkich chętnych, którym nie udało się uczestniczyć w poprzednich zajęciach. Będziemy nadal zgłębiać tajniki robótek z włóczki.

Poszerzymy spotkanie o naukę robienia na drutach. ZAPRASZAMY

Zajęcia są bezpłatne. Prosimy jedynie o zabranie ze sobą szydełka/drutów oraz włóczki.

Nasz nowy mieszkaniec - nieoczekiwany gość z wrześniowych warsztatów

Twórcze Poddasze zaprasza po wakacjach: 4 września, godz. 16.

Tym razem - szydełkowanie. Nauczymy się  podstawowych ściegów, a magia słupków, półsłupków i oczek w powietrzu nie będzie już tajemnicą. Rozwikłamy oznaczenia w schematach i nauczymy się czytać wzory.
Naprawdę warto, szydełkowanie wcale nie jest trudne, a wykonać można przeróżne, niekiedy przedziwne, rzeczy. Od szalika przez kapę na łóżko, pufę, maskotkę, serwetkę, firankę po ubranie dla drzewa.

Zajęcia poprowadzą Grażyna Bońkowska i Danuta Zięć.

Koszt to jedynie 5 zł. Należy zabrać ze sobą szydełko (wielkość: nr 2, 3, 4 lub 5)

Grafika 1: Wspaniałe klasyczne umiejętności