Tylko w listopadzie 12 darmowych ebooków

Wszystkich zainteresowanych darmowymi ebookami zachęcamy do udziału w akcji czytelniczej "Upoluj swoją książkę". Do 30 listopada 2019 r. na stronie CZYTAJ PL Instytut Książki oferuje bezpłatnie aż 12 superksiążek i 10 audiobooków. Do wyboru m. in. Mróz, Michniewicz, Witkiewicz, Krajewski; kryminały, reportaże, książki obyczajowe.

Aby wziąć udział w akcji  i należy pobrać kod QR z plakatu dostępnego w budynku głównym lęborskiej biblioteki i cieszyć się czytaniem. A przy okazji można promować czytelnictwo i zdobyć nagrody w konkursie „Zostań emisariuszem książek”.
Do wygrania są czytniki PocketBook, bony do Woblinka, koszulki i smartfony.
Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie https://akcja.czytajpl.pl/krzewiciel.html

Pytania można także kierować do pracowników wypożyczalni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku.

Grafika 1: Tylko w listopadzie 12 darmowych ebooków