Rozstrzygnięcie konkursu "Zostań molem prasowym"

W czwartek 25 stycznia 2018 w klubie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Czytelnię Naukową „Zostań molem prasowym”. Była to już trzynasta edycja konkursu.

W kategorii „liczba odwiedzin i liczba przeczytanych czasopism” laureatami zostali:

I miejsce    Edward Strojk

II miejsce   Ryszard Krzemień

III miejsce  Gertruda Mackiewicz

Wyróżnieni zostali Wiesław Gidlewski,  Gertruda Niewiadomska i Mieczysław Płotka.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, dziękujemy i zapraszamy do dalszego odwiedzania Czytelni w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku.

Grafika 1: Rozstrzygnięcie konkursu "Zostań molem prasowym"