Quizy w każdy piątek

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanej zabawie dającej możliwość przetestowania swojej wiedzy.
W każdy piątek będziemy publikować na naszym FB oraz stronie internetowej gry literackie, filmowe, historyczne. Będzie szansa zmierzyć się z prostymi, trudnymi i nawet bardzo trudnymi pytaniami, a w zamian otrzymać porcję ciekawostek.

W tę grę można grać wszędzie! W domu, w pociągu, stojąc w kolejce… Wystarczy na smartfonie zainstalować bezpłatną aplikację Action Track. Zagrać, a po zakończeniu pokaże się lista rankingowa, więc będzie można porównać się z innymi uczestnikami

Gry są bezpłatne, więc korzystaj ile chcesz!

Rozwiążcie także wcześniej przygotowane zagadki  m. in. związane z historią Lęborka. TUTAJ

Zagraj z nami.