Przegląd Teatrzyków Dziecięcych

PRZEGLĄD TEATRZYKÓW DZIECIĘCYCH

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku
 4 czerwca 2018 r. o godz. 10:00 w LCK Fregata

10.05 Motylki z Przedszkola Nr 1 przedstawienie pt.”Z bajką bezpieczniej”

10.25 Switanok ze Szkoły Podstawowej Nr 8 przedstawienie pt. “Bida nawczyt”

10.35 Pszczółki z Prywatnego Przedszkola Językowego “Tęczowa Kraina” przedstawienie pt. “Wilk i zając”

10.55 Starszaki z Wesołej “6” z Przedszkola Nr 6 przedstawienie pt. “W świecie pana Kleksa”

11.15 Zakończenie

Zapraszamy do udziału amatorskie zespoły teatralne w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (kl. I-III). Dopuszczona jest prezentacja jednego przedstawienia przez  jedną grupę teatralną. Czas trwania przedstawienia nie może przekroczyć 20 min. Repertuar dowolny, dopuszczalny również w obcym języku.

Prosimy o wytypowanie z placówki zgłaszającej grupy kibiców i pozostanie na przeglądzie do jego zakończenia, gdyż założeniem imprezy jest nie tylko zaprezentowanie własnych dokonań, ale wymiana doświadczeń i dobra zabawa w gronie miłośników teatru.

Prosimy o dostarczenie kart zgłoszenia do 22 maja br. do sekretariatu biblioteki lub na e-mail ko@biblioteka.lebork.pl.