Projekt: pocztówka

Utworzono: 31-12-2018

KUP BLISKIM POCZTÓWKĘ, zaprojektowaną przez uczniów z lęborskich szkół. To nietuzinkowa akcja, która promuje nie tylko uzdolnione osoby, ale również stanowi wspaniałą pamiątkę z lokalnym akcentem. Kartki można nabyć w lęborskiej bibliotece za symboliczną złotówkę. Kartki powstały w ramach konkursu „Projekt Pocztówka”, współfinansowanego przez Farm Frites Poland.

LAUREACI KONKURSU

I miejsce: Julia Waszczuk z MDK i SP Nr 3 w Lęborku

II miejsce: Antonina Stenka z SP Nr 3 w Lęborku

II miejsce: Oliwia Naczk z MDK i SP Nr 3 w Lęborku

III miejsce: Olga Winiarczyk z SP Nr 7 w Lęborku

III miejsce: Lena Basiak z SP Nr 3 w Lęborku

Wyróżnienia: Joanna Grzenkowicz z MDK i SP NR 1 w Lęborku

Dominika Urbańska z SP Nr 7 w Lęborku

REGULAMIN

1. Konkurs jest adresowany do uczniów klas IV - VIII ze szkoły podstawowej z powiatu lęborskiego.

2. Nagrodzony projekt zostanie wydrukowany jako profesjonalna kartka pocztowa, którą będzie można wysłać do bliskich na całym świecie.

3. Prace należy opatrzyć swoim indywidualnym godłem. To samo godło powinno występować na dołączonej kopercie, zawierającej wewnątrz: imię i nazwisko autora, nr telefonu, e-mail i ewentualnie - nazwę instytucji, nazwisko opiekuna. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę na konkurs.

4. Prace przyjmujemy  w sekretariacie lub w Dziale dla Dzieci i Młodzieży do 21 listopada 2018 r.

5. Kartkę o tematyce związanej ze Świętami Bożego Narodzenia należy wykonać w formacie A4 techniką płaską, aby można było ją zeskanować.
Proponowane techniki: grafika komputerowa, szkic, wydrapywanka, wydzieranka, wyklejanka, kolaż, frotaż, akwarele, pastele itp.
Prace należy wykonać samodzielnie, bez użycia gotowych elementów do ozdabiania.

6. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 6 grudnia 2018 r. o godz. 16:00.

Podczas rozstrzygnięcia będziemy gościć Aleksandrę Kreft, utalentowaną lęborczankę, autorkę kalendarza dla biblioteki  na 2019 r., która będzie również zasiadać w jury.

kontakt: Aleksandra Werenczuk-Hinc
tel. 59 8622 307, e-mail ko@biblioteka.lebork.pl