Pompik i Dobrzyk zapraszają do Puszczy Białowieskiej

Spotkanie z autorem komiksów i książek dla dzieci Tomaszem Samojlikiem odbędzie się w ramach Słupskiej Wiosny Literackiej. Autor jest doktorem nauk przyrodniczych. Zajmuje się historią przyrody, a zwłaszcza wpływem człowieka na Puszczę Białowieską.  Zapewne dlatego bohaterowie jego komiksów  to żubr Pompik i ryjówka Dobrzyk.
Nie każdy wie, że Tomasz Samojlik jest sąsiadem z Puszczy Białowieskiej Adama Wajraka i razem z nim stworzył komiks o ptakach, które pragną ocalić dziki zakątek puszczy.
Zapraszamy małych i dużych miłośników przyrody i komiksów!