Pomorski Dzień Bibliotekarza

Bożena Mazur Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Bytowie odebrała nagrodę Bibliotekarza Roku 2017 w województwie pomorskim. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Uczestnicy spotkania  wspólnie zwiedzali naszą bibliotekę, poznając zarys historii tego miejsca. Później z Panem Wiesławem Budkowskim zwiedzali Lębork „Śladami średniowiecza”.

Cieszymy się, że mogliśmy Państwa gościć i dziękujemy, za zawsze cenne, wymiany doświadczeń podczas rozmów.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzień dobry,

Drogie Bibliotekarki, Drodzy Bibliotekarze, Członkowie i Sympatycy Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich,

wielkimi krokami zbliża się XXV Pomorski Dzień Bibliotekarza. W imieniu Zarządu Okręgu Pomorskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich zapraszam Państwa 12 maja do Lęborka. Obchody rozpoczniemy o godz. 10.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Lęborku (ul. Armii Krajowej 16,  https://goo.gl/maps/HGj46KCXj2m).

Program XXV Pomorskiego Dnia Bibliotekarza:

10.00 – Miejska Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Lęborku

• Inauguracja XXV Pomorskiego Dnia Bibliotekarza
  • wystąpienie Przewodniczącej Okręgu Pomorskiego SBP
  • wręczenie legitymacji nowym członkom SBP
  • Pomorski Bibliotekarz Roku 2017 – wręczenie nagrody

11.00 -  „Śladami średniowiecza” – wycieczka historyczno-krajoznawcza po Lęborku

Z bibliotekarskim pozdrowieniem,

Jacek Prądziński