Noc muzeów w bibliotece

W sobotni wieczór spotykamy się w bibliotece pod hasłem #Biblioteki ciągle w grze i proponujemy rożne formy zabaw opartych na grach planszowych, karcianych, zręcznościowych, mobilnych. 

18 maja 2019 r.,  godz. 18.00 – 22.00

-        w wypożyczalniach zapraszamy do udziału w turnieju o znanej formule „Kocham cię Polsko...". Godziny rozpoczęcia: 18.30, 19.30, 20.30. Do dyspozycji będzie także gra planszowa o tym samym tytule.

-       wyjątkowa oferta czeka na użytkowników Ludoteki. Wszystkie osoby, które zapiszą się do biblioteki otrzymają bezpłatny abonament wakacyjny w wypożyczalni gier. Natomiast osoby wykupujące tego dnia abonament, otrzymają  dodatkowe pół roku bezpłatnego korzystania z Ludoteki,

-       warto przyjść ze smartfonem, aby zagrać w gry na urządzenia mobilne. Zaproponujemy gry  „Mały Książę”,  „Wiedźmin” i „Wagary w library”, (więcej)

-        przygotujemy miejsce, w którym będzie można wykonać ciekawą fotografię w instagramowym konkursie  "#shoefie / #footfie z grą planszową". Gier planszowych do zdjęć nie zabraknie - w zbiorach posiadamy ich ponad 700. (więcej)


Inne atrakcje:

-        zwiedzanie obiektu i wystawy przedwojennych fotografii z przewodnikiem Wiesławem Budkowskim;  godz. 18.00, 19.00, 20.00, 21.00,
-        możliwość wejścia na wieżę,
-        wystawa „Eko-Dino” (więcej)

Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku