Maluchem przez Afrykę - spotkanie z Arkady Pawłem Fiedlerem

Grafika : Maluchem przez Afrykę - spotkanie z Arkady Pawłem Fiedlerem

Maluchem przez Afrykę to barwna historia podróży przez kontynent afrykański ikoną polskiej motoryzacji - fiatem 126p.

Zapraszamy na spotkanie 26 września

o godz. 18.00 do Klubu biblioteki

z Arkady Pawłem Fiedlerem

Jedenaście afrykańskich krajów, 16194 pokonanych kilometrów. Drogi i bezdroża, które same w sobie stały się przygodą. Setki spotkanych ludzi dla który poczciwy Maluch, zwany Zieloną Bestią był niesamowitą atrakcją. Fascynująca przyroda. Świat odkrywany w niekonwencjonalny sposób - po drodze.

Arkady Paweł Fiedler, wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. Pasjonat podróży samochodowych, producent filmów podróżniczych, fotograf. Pomysłodawca i organizator projektu filmowo-podróżniczego – PoDrodze. 2009 r. - Maluchem wzdłuż granic Polski, 2014 r. - Maluchem przez Afrykę (projekt nominowany do nagrody TRAVELERY National Geographic), 2016 r. - Maluchem przez Azję. Pierwszy człowiek na świecie, który przemierzył kontynent afrykański samochodem elektrycznym realizując projekt Electric Explorer. Organizator wypraw samochodowych do Namibii, Botswany i Zambii. Po 11 latach rzucił karierę korporacyjną aby oddać się pasji odkrywania świata i kultywowania tradycji podróżniczych Fiedlerów.
Wyprawa realizowana jako część projektu filmowo-podróżniczego PoDrodze.

Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki, dostępne w Dziale dla Dorosłych, Czytelni Naukowej oraz Dziale dla Dzieci i Młodzieży