Lucky Day!

Lucky Day nadchodzi! Zgarnij fotokalendarz!

Wygrała Czytelniczka Angelika Okoń, która 29 grudnia 2017 wypożyczyła książki o liczbie stron  najbardziej zbliżonej do  ustalonej tajemnej liczby. Możemy zdradzić, że chodziło o liczbę 365, która stanowi liczbę dni 2018 roku.

____________________________________

18 grudnia odbył się w naszej bibliotece pierwszy "Lucky Day". To był szczęśliwy dzień dla pani Beaty Gawędy, która zapisała się tego dnia i wygrała kupon na fotoksiążkę ufundowany przez Studio iX. Serdecznie gratulujemy!

Celem konkursu "Lucky Day" jest propagowanie czytelnictwa i zachęcanie do korzystania z oferty Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku. W każdym miesiącu zostaną ogłoszone dwa lub trzy dni, w których osoby zapisujące się do biblioteki lub czytelnicy mogą wygrać nagrodę. 

_________________________

Zgarnij prezent na Święta. Fotoksiążkę funduje Studio iX

18 GRUDNIA LUCKY DAYOsoba, która 18 grudnia zapisze się do biblioteki, a cyfry z Jej peselu po zsumowaniu dadzą najwyższy wynik wygrywa!

_________________________


Rusza akcja „Lucky Day”. Już 18 grudnia 2017 r. czekamy na nowych Czytelników...Do wygrania kupon na fotoksiążkę z wybranymi przez Ciebie zdjęciami. A to wszystko dzięki Studio iX oraz www.fotino.pl


Regulamin akcji „Lucky day”:
1. Akcja pod nazwą „Lucky day” trwa od 11 grudnia 2017 do odwołania.
2. Celem akcji jest propagowanie czytelnictwa i zachęcanie do korzystania z oferty Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku.
3. W każdym miesiącu zostaną ogłoszone dwa lub trzy dni, w których osoby zapisujące się do biblioteki lub czytelnicy mogą wygrać nagrodę. 
4. Dzień ten nazywać się będzie „Lucky day”, a informacja o nim będzie widoczna w każdym dziale Miejskiej Biblioteki Publicznej, na Filii Nr 1 oraz na facebooku i stronie internetowej biblioteki.
5. Każdorazowo na wytypowany dzień określimy kryteria, według których zostanie wyłoniony zwycięzca (np. osoba najmłodsza, najwyższa, najniższa, mieszkająca przy ulicy o najdłuższej nazwie itp.) 
6. Nazwisko zwycięzcy zostanie ogłoszone następnego dnia na facebooku i stronie internetowej biblioteki.
7. Nagrodę dla zwycięzcy funduje studio fotograficzne „Studio iX” znajdujące się przy placu Pokoju 23–25 w Lęborku.

Nie przegap swojego szczęśliwego dnia!
 

Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku