Klub Prasy i Książki

Od 28 września 2020 r. działa w miejscu dawnej czytelni Klub Prasy i Książki. Sporo nowości, ale zostały zachowane najbardziej oczekiwane funkcje, czyli dostęp do prasy - ponad 70 tytułów - i  mnóstwo świetnych książek z literatury popularno-naukowej.

Na miejscu można skorzystać z komputerów i internetu, naładować komórkę, zagrać w gry planszowe, a w czwartki skonsultować się z informatykiem w przypadku problemów z komputerem czy smartfonem.

Ze względu na ograniczenia pandemiczne została ograniczona liczba miejsc, obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk.

Grafika 1: Klub Prasy i Książki